Kaip pirkti?

Prekių pirkimas


Minimali užsakymo suma 15 Eur (neįskaitant transporto išlaidų)


1. Prekių ieškokite prekių kataloge


2. Išsirinktą prekę įdėkite į krepšelį, paspaudę mygtuką „Į krepšelį". Norėdami įsigyti daugiau prekių, toliau tęskite paiešką. Jūsų krepšelyje esančias prekes matysite dešinėje. Kai nuspręsite jas įsigyti, keliaukite į „Produktų krepšelis".


3. Prekių kiekį galite pakeisti į lauką „Kiekis" įrašę norimą skaičių. Prekę pašalinsite iš krepšelio paspaudę mygtuką „x". Nepamiškite po to paspausti mygtuką "atnaujinti".


4. Įveskite pirkėjo duomenis


5. Nurodykite mokėjimo būdą


6. Nurodykite pristatymo adresą


Mokėjimo būdai


● Banko pavedimu į mūsų nurodyta sąskaitą. Gavę sąskaitą išankstiniam apmokėjimui, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą.

 

● Grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius siuntą į namus. Pinigų surinkimo mokestis 3Eur. Nepamirškite, prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

 

● Grynaisiais pinigais arba išankstiniu pavedimu atsiimant prekę UAB"TERRA" Kaune, adresu Draugystės g. 22.

 


Prekių pristatymas

 

Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti mūsų parduotuvėje adresu,
Draugystės g. 22 Kaunas.


Prekių pristatymo Lietuvoje kaina 3,50Eur (prekės iki 5 kg.)

Prekė pristatoma 1-4 darbo dienų bėgyje.

Dėmesio užsakant prekių daugiau negu už 150Eur, prekių pristatymas nemokamas.


Dauguma užsakytų prekių (prekės iki 5 kg) už 3,50Eur pristatymo mokestį pristatomos iki pat gavėjo durų be kitų papildomų mokesčių. Prekių, kurių svoris yra didesnis nei 5 kg, pristatymo kaina 7Eur. Pirkėjams į didžiuosius Lietuvos miestus Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevežys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai ir Utena prekės pristatomos net iki 22.00val. Pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas 20 Eur mokestis

 

Kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais), apie pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu, taip pat apie planuojamą siuntos pristatymą bus informuojama SMS žinute. Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš mūsų parduotuvių. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba išankstiniu pavedimu. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.*Aukščiau išvardytos sąlygos galioja tik privatiems asmenims.
*Nurodytos prekių kainos galioja tik užsakymams internetu.

Esant papildomiems klausimams kreipkitės sales@terraelectronics.com arba tel. Kaune (837) 313 444